Операція „ГРОЗА”

У рамках спільної операції „ГРОЗА” вилучено автомобіль „AUDI A6”. Отже, з 15 березня відділ митної варти Служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Виноградівської митниці спільно з ДАІ проводить операцію „ГРОЗА”, одним із завдань якої є виявлення транспортних засобів, що незаконно перебувають на території України. 

У ході вказаної операції у неділю, 21 березня, на автодорозі Мукачево-Рогатин-Львів в смт. Тересва було затримано легковий автомобіль марки „AUDI A6” під керуванням 23-річного мешканця Закарпаття на реєстраційних номерах Російської Федерації. 

Проведеною Виноградівською митницею перевіркою встановлено, що вказаний автомобіль було ввезено на територію України 14 березня 2010 року батьком порушника, а користувався молодик автівкою без дозволу митного органу на підставі доручення, виданого в Російській Федерації.

Такі дії нашого співвітчизника мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 336 Митного кодексу України. Відтак складено протокол, автомобіль „AUDI A6”, вартість якого на митній території України складає понад 240 тис. грн., вилучено до рішення суду.

Публічний договір

Статистика / кабінет абонента

Пошук

������ �����������